T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
DENİZLİ / PAMUKKALE - Denizli Lisesi

Haberler

Kas

“Büyükşehir’le Gençlik Buluşmaları” kapsamında, öğrencilerimiz bugün Denizli Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekçi Kongre ve Kültür Merkezinde “Gri Koç” Gökhan MÜFTÜOĞLU ile “YKS’ye 7 Ay Kala Kazanma Navigasyonu” etkinliğine katıldılar.

Kas

Denizli Büyükşehir Belediyesinin katkıları ile bugün okulumuzda Türkiye Süper lig hakemlerinden Ümit ÖZTÜRK’ü ağırladık. Öğrencilerimiz ile sohbet eden hocamız daha sonra öğrencilerimizin düzenlediği halı saha maçında düdük çaldı.

Kas

Kas

24 Kasım Öğretmenler gününü okulumuzda görev yapan öğretmenlerimiz,  uzun yıllar görev yapmış öğretmenlerimiz ve emekli olan öğretmenlerimizle kutladık.
Emekli olan öğretmenlerimize Okul Müdürümüz Sayın Ahmet BOZDEVECİ plaketlerini takdim ederek mutlu hayat temennilerinde bulundu.

Kas

24 Kasım Öğretmenler Gününde , Okulumuzun Görsel Sanatlar Öğretmeni Seda BOSTANCI'nın ve okulumzun öğrencilerinin katkılarıyla ''100 ŞEHİT ÖĞRETMEN'' adlı kara kalem çaışması Denizli Büyükşehir Belediyesi Nİhat Zeybekçi Kongre ve Kültür Merkezinde sergilendi.

Emeği geçen tüm öğrencilerimize ve öğretmenimize teşekkür ederiz.

Ekm

Okulumuz Kız Voleybol Takımımız bu gün oynadığı 3. karşılaşmasında Özel Bahçeşehir Anadolu Lisesini 3-1'lik  sokrla galip gelerek grupta liderliğini sürdürdü.

Ekm

Okulumuzun Erasmus+ projeleri kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Teraspark Avm’de düzenlemiş olduğu #Erasmusdays etkinliğinde çalışmalarımızı tanıttık.

Ekm

Okulumuzun Voleybol takımı bu sezona  Yılmaz GÜVEN öncülüğünde fırtına gibi başladı. Önceki gün Oya Ender Abalıoğlı Anadolu Lisesini 3-0 yenen takımınız, yine aynı skorla Ted Kolejini de yenerek 2’de 2 yaptı.

Eyl

3 Eylül 2023 tarihinde saat 10:00'da  yapılacak olan, Bursluluk Sınavına girecek öğrencilerimize başarılar dileriz.

Sınav giriş belgeleriniz sınava gireceğiniz okulda hazır olacaktır.

Haz

Okulumuzda sportif alanda derece yapan takım  ve bireysel sporcularımız Pamukkale kaymakamlığı tarafından düzenlenen törenle  ödüllendirildi.

Haz

Denizli Lisesinin ''Koca Mektep'' dergisinin  27. sayısı çıktı.

Dergimizin basılmasında emeği geçen ve yazılarıla katkı sağlayan herkese teşekkür ederiz.

Haz

Okul sporları Step Aerobik Türkiye Şampiyonasında Denizli Lisesi Türkiye 4.sü oldu.Emegi geçen Öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Haz

Okulumuzda e-Twinning projelerimiz ve Erasmus + projelerinin daha sağlıklı yürütülebilmesi için İngilizce öğretmenimiz Sinem ÖZTANIR rehberliğinde Coğrafya öğretmenimiz Feyzi SEVİNDİK ve  Matematik öğretmeniz Mehmet CAMAN ile birlikte E-Twinning kulbümüz kurulmuştur.

May

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Okul Akreditasyonu  Okul eğitimi  İşbaşı Gözlem hareketliliği kapsamında, Türkiye Ulusal Ajansı tarafından finanse edilen Erasmus + KA121 Projesi Okul Eğitimi Akreditasyonu 2022 -1-TR01-KA121-SCH-000065719 nolu projenin İtalya / Katanya ayağında tamamlanan eğitimimizin, bilgilendirme ve yaygınlaştırma sunumu okulumuzdaki öğrencilerimizin katılımlarıyla toplantı salonunda yapılmıştır.

Katılımlarından dolayı öğrencilerimize teşekkür ederiz.

May

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Okul Akreditasyonu  Okul eğitimi  İşbaşı Gözlem hareketliliği kapsamında, Türkiye Ulusal Ajansı tarafından finanse edilen Erasmus + KA121 Projesi Okul Eğitimi Akreditasyonu 2022 -1-TR01-KA121-SCH-000065719 nolu projenin İtalya / Katanya ayağında tamamlanan eğitimimizin, bilgilendirme ve yaygınlaştırma panosu hazırlandı ve okulumuzdaki mezuniyet gecesiyle beraber misafirlere sunuldu.