T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
DENİZLİ / PAMUKKALE - Denizli Lisesi

Haberler

Ekm

Denizli Lisesi'nde Cumhuriyetimizin 99. yılı konuşmalar, şiirler, öğrencilerimizin yöresel halk oyunları ve vals gösterileri ile coşkuyla kutlandı. Okul müdürümüz Ahmet BOZDEVECİ, konuşmasında Cumhuriyetin 99. yılı, Koca Mektebin 90. yılı olmasına vurgu yaparak, tüm öğrencilerin, öğretmenlerin velilerimizin ve etkinliklerimize katılan Koca Mektep mezunlarının bayramını kutladı.

Resimleri Göster

Ekm

"Koca Mekteplilerden Koca Mekteplilere"  sloganıyla hazırladığımız Denizli Lisesi 4. Meslek Fuarını 21 Ekim Cuma günü okulumuzda gerçekleştirdik. Meslek Fuarımıza İl Miili Eğitim Müdürü Süleyman EKİCİ ve Merkezefendi İlçe Kaymakamı Dr. Adem USLU ve Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇİMEN katılmışlardır. 

90 yıllık geçmişi olan okulumuzun, mezun öğrencilerimizin bilgi, birikim ve tecrübelerini öğrencilerimize aktarması amacıyla yapılan fuarda, öğrencilerimiz çeşitli meslekleri yakından tanıma fırsatı bulmuşlardır. 

Resimleri Göster

Ekm

Eyl

 SORUMLULUK SINAV PROGRAMI

 

Sorumluluk Sınavlarının tamamı A Blokta yapılacaktır.

Sınavlar her gün 15.30 da başlayacaktır.

Öğrenciler sınava gelirken mutlaka kimlik belgelerini getireceklerdir

Eyl

9. Sınıf Listeleri 

10. Sınıf Listeleri 

11. Sınıf Listeleri  (Daha Sonra Yayınlanacaktır)

12. Sınıf Listeleri 

Eyl

2022 - 2023 Eğitim Öğretim Yılı için 9. sınıfların "Uyum Programı" Bakanlık tarafından iptal edilmiştir. Öğrencilerimiz 12 Eylül Pazartesi günü saat 8.00 de okulda olacaktır.

Haz

09.06.2022 tarihinde Denizli Lisesi Gezi Kulübü,  İzmir iline üniversite ve kültürel gezi düzenlemiştir. Geziye 9, 10, 11 ve 12.sınıflar katılmıştır. Pandemiden sonra ilk gezimiz çok verimli geçmiştir. Öğrencilerimiz meslek seçimi konusunda EGE Üniversitesi ve YAŞAR Üniversitesi'nden bilgi almıştır. Aynı zamanda İzmir'i (Konak,  Saat Kulesi) gezme ve tanıma imkânı bulmuştur.

Resimleri Göster

May

Denizli Lisesi 2021 - 2022 Yılı Mezuniyet Töreni, tarihi binadaki okul bahçemizde yapıldı.  Okul birincisi, ikincisi ve üçüncüsü olan öğrencilerimizin plaketlerini almasının ardından öğretmenler, öğrencilerine mezuniyet plaketlerini takdim ettiler. Yapılan kep töreniyle yeni hayatlarına uğurlanan mezunlarımız, mezuniyet töreni sonunda düzenlenen konser ile doyasıya eğlendi.

Resimleri Göster

May

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu olsun!

Okulumuzda yapılan etkinlikleri göster

Nis

Denizli Lisesi Geleneksel Sınıflar Arası Bahar Turnuvaları Voleybol, Futbol ve Streetball branşlarında tüm hızıyla devam ediyor. Müsabakalar 15.30 da yapılıyor. Takım finalleri 19 Mayıs haftasında oynanacaktır.

Resimleri Göster

 

Nis

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun 

Mrt

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü etkinlikleri öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin katılımıyla okulumuzun konferans salonunda yapıldı

Resimleri Göster

Mrt

12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü, okulumuz öğrenci ve öğretmenlerinin hazırladıkları programla kutlandı.

Resimleri Göster

Mrt

İlimizde düzenlenen bisiklet yarışlarında okulumuz bisiklet takımı, Denizli İkincisi olmuştur. Takımdaki öğrencilerimizi kutluyoruz.

Mrt

İlimizde yapılan Taekwondo Şampiyonası'nda okulumuz öğrencisi Berke Doğukan SÖNMEZ, Denizli Şampiyonu olmuştur. Öğrencimizi kutluyoruz.