T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
DENİZLİ / PAMUKKALE - Denizli Lisesi

Haberler

Mrt

Şbt

Ara

JUDO yarışmalarında, 40kg kategorisinde Leyla KABAK Birincilik ve 70kg kategorisinde Ela ÖZTEPE Birincilik ödülü kazanmıştır. Öğrencilerimiz Ocak ayında Muğla'da yapılacak grup müsabakalarında okulumuzu ve ilimizi temsil edeceklerdir. Öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Ara

2021-2022 Denizli Liseler Arası Genç Kızlar Voleybol Şampiyonu olan Kız Voleybol Takımımız, Denizli ilini gruplarda temsil etmeye hak kazanmıştır. Takımımızı kutluyoruz.

Ara

"Yüreklerde Akif, Dillerde Hürriyet" temalı Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı okulumuz edebiyat kulübü tarafından  gerçekleştirildi.

Resimleri Göster

Ara

Erasmus projesi kapsamında Çekya'ya yapılan gezide, öğrencilerimiz farklı bakış açıları görüp, yeni ortamlar, özellikle yurt dışı deneyimi kazanarak bu programı verimli bir şekilde deneyimlemişlerdir. 

Resimleri Göster

Ara

10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü, okulumuz öğrenci ve öğretmenlerinin hazırladıkları etkinlikle kutlandı

RESİMLERİ GÖSTER

Kas

24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında okulumuzda yapılan programda emekli öğretmenlerimizle bir araya geldik. 

Resimleri Göster

Kas

10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü'nde Ulu Önder Atatürk'ü okulumuzda yapılan törende saygıyla andık.

Resimleri GÖSTER

Ekm

Eyl

Ağu

30 Ağustos 1922'de vatan toprağımızı düşman işgalinden kurtaran Ulu Önder Atatürk ve Kurtuluş Savaşı Kahramanlarımızı saygı ve minnetle anıyoruz.

DENİZLİ LİSESİ

Haz

Denizli Lisesi öğrencilerinin 2020-2021 Eğitim ve Öğretim Yılı Görsel Sanatlar dersinde, uzaktan eğitimde gerçekleştirmiş oldukları röprodüksiyon ağırlıklı çalışmaları, okulumuz Fotoğrafçılık Kulübü'nün katkılarıyla sunulmuştur.


Resimleri Göster

Haz

Teknofest 2021 Teknoloji Yarışmalarında, İnsanlık Yararına Teknolojiler Sosyal İnovasyon Lise Kategorisi'ne katılıyoruz.

Öğrencilerimiz Canberk ŞİRİN, Yaren GÖKKAYA, Ümmü YUMUŞAK, Ömer Ahmet KAYMAK ve Hatice Rumeysa DAĞLI, danışman öğretmen Bircan AYDOĞAN gözetiminde 3 farklı proje ile ön elemeyi geçmişlerdir. TATGEP, DAKOK, FRECAT projeleri ön elemeye tabi tutulmuştur. TATGEP ve DAKOK ekibi ön elemeyi geçmiş ama detay raporda elenmişlerdir. Finalist seçimine sadece FRECAT takımı kalmıştır.

Özveri ile çalışan FRECAT takımını, takım kaptanı Rumeysa DAĞLI'yı ve katılan tüm öğrencilerimizi kutlarız. Takımımıza  TEKNOFEST'te başarılar diliyoruz.

May

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun